Peelingi Kwasowe

Redness peel

Formuła peelingu stworzona dla skór wrażliwych z tendencją do rozszerzonych naczynek, trądziku różowatego oraz trądziku naczyniowo-rumieniowego. Pomaga obkurczać naczynia krwionośne, zapobiega powstawaniu teleangiektazji, a także redukuje stany zapalne.

Mandelage

Mieszanka kwasu migdałowego i retinolu świetnie sprawdzi się na pierwsze oznaki starzenia, a także dla skóry z nierównomiernym kolorytem. Peeling jest odpowiedni dla osób ze skórą problematyczną, pomagając w redukcji trądziku młodzieńczego i zaskórnikowego.

BIO C

Zabieg rewitalizujący dla każdego typu skóry. Uzyskane dzięki niemu efekty to: nawilżenie, antyoksydacja, regeneracja oraz wzmocnienie bariery skórnej. Może być stosowany przez cały rok jako kuracja, bądź jednorazowy zabieg bankietowy. Połączenie polihydroksykwasów z witaminą C i retinolem odżywi skórę ,a także nada jej pięknego rozświetlenia.

Skin recovery

Silnie odbudowujący i regenerujący kwas stworzony dla skóry ze zmniejszoną elastycznością i sprężystością. Kondycja skóry po zabiegu znacznie się poprawia, przez co staje się bardziej napięta i jędrna, a delikatne zmarszczki mimiczne ulegają spłyceniu.

MCA 35

Peeling odnawiający, łączacy kwas chlorooctowy i salicylowy do regeneracji i rewitalizacji skóry, która w krótkim czasie odzyskuje energię, elastyczność i blask.

 

Jak możemy Ci pomóc? Napisz do nas.
Zarezerwuj termin wizyty.